Ozonowanie Pomieszczeń Rybnik

Ozonowanie pomieszczeń biurowych i mieszkalnych w Rybniku i okolicach. Dzięki ozonowaniu mamy możliwość skutecznego usunięcia wirusów i bakterii z powietrza oraz z przedmiotów znajdujących się wewnątrz pomieszczeń. Obecnie ozonowanie jest najskuteczniejszą formą walki z koronawirusem COVID-19 w biurach oraz miejscach zamieszkania.

Pomieszczenia są gotowe do użytku nawet 30 minut po wykonaniu usługi. Czas ozonowania zależy głównie od kubatury pomieszczenia oraz rodzajem generatorów używanych do ozonowania. Dysponujemy generatorami 7, 10 i 20 mg, które szybko uzyskują odpowiednie stężenie, gwarantujące usuwanie wirusów z pomieszczeń.

Zapewniamy dojazd i wykonanie ozonowania na wszystkich osiedlach w Rybniku. Świadczymy usługi zarówno w blokach, jak i domach jednorodzinnych. Dojazd jest darmowy do 50 km od Żor. Usługa może być zrealizowana nawet 12 godzin po zgłoszeniu zapotrzebowania.

Obszar działania

Dzielnice Rybnika, w których świadczymy usługi ozonowania pomieszczeń: Śródmieście, Boguszowice Stare, Boguszowice Osiedle, Chwałowice, Chwałęcice, Golejów, Gotartowice, Grabownia, Kamień, Kłokocin, Ligota, Ligocka Kuźnia, Meksyk, Niedobczyce, Niewiadom, Maroko, Nowiny, Ochojec, Orzepowice,Paruszowiec, Piaski, Popielów, Radziejów, Rybnicka Kuźnia, Rybnik – Północ,Smolna, Stodoły, Wielopole, Zamysłów Zebrzydowice.

Nasi Zadowoleni Klienci

Przez ponad 15 lat działalności dostarczaliśmy rozwiązania dla naszych klientów. Zobacz, jakie mają o nas opinie.