Ozonowanie Pomieszczeń Żory

Ozonowanie pomieszczeń w Żorach i okolicach. Ozonowanie skutecznie eliminuje wszelkie wirusy i bakterie z powietrza oraz przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniu. Każdego dnia przenosimy do mieszkania potencjalnie groźne patogeny wirusów, w tym koronawirusa COVID-19. Kompleksowa usługa trwa maksymalnie do kilku godzin a z pomieszczeń można korzystać nawet po 30 minutach wietrzenia mieszkania.

Usługa ozonowania pomieszczeń biur i mieszkań w Żorach świadczona jest przez nas niemal natychmiastowo. Zapewniamy szybki dojazd, zabezpieczenie przedmiotów w ozonowanym pomieszczeniu. Usługa jest wykonana przy użyciu wysokiej jakości sprzętu i generatorów ozonu. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie obsługi sprzętu oraz bezpiecznego przeprowadzania ozonowania.

Obszar działania

Dzielnice Żor, w których świadczymy usługi ozonowania pomieszczeń: Zachód, Śródmieście, Kleszczówka, Rowień-Folwarki, Osiny, Kleszczów, Baranowice, Rogoźna, Rój.

Zapewniamy dojazd i wykonanie ozonowania na wszystkich osiedlach w Żorach. Osiedla: Księcia Władysława, Powstańców Śląskich, 700-lecia Żor, Władysława Sikorskiego, Wojciecha Korfantego, Władysława Pawlikowskiego.

Nasi Zadowoleni Klienci

Przez ponad 15 lat działalności dostarczaliśmy rozwiązania dla naszych klientów. Zobacz, jakie mają o nas opinie.