Odkażanie i dezynfekcja biur

Sytuacja epidemiologiczna to niezwykle trudny czas dla wszystkich. Konieczność kwarantanny, akcja “zostańwdomu” to desperacki akt próby spowolnienia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Zdrowie i życie ludzkie jest na pierwszym planie. Wszyscy walczą o wspólne, lepsze jutro- jutro wolne od wirusa.

Nie wszyscy jednak mogą pozwolić sobie na pracę zdalną lub czasowe zawieszenie działań. Niektóre firmy próbują odnaleźć się w tej, nowej rzeczywistości i mimo ryzyka muszą “trwać na posterunku”. Ludzie chodzący w tym czasie do pracy, codziennie są narażeni na zetknięcie się z groźnym patogenem. Z myślą o tych wszystkich, którzy narażając swe zdrowie pracują, oferujemy nasze usługi ozonowania biur i firm. Jest to najskuteczniejsza i najszybsza forma dezynfekcji przestrzeni. Nie ma znaczenia czy to pojedyncze biuro, firma zajmująca całe piętro biurowca, hala magazynowa, czy produkcyjna, czy też zakład usługowy. W każdej z tych przestrzeni ozon usunie wirusy, bakterie, alergeny. Dla ludzi biznesu czas to pieniądz. Szanujemy czas naszych Klientów i wspieramy firmy w utrzymaniu ciągłości ich działania.

Ozonowanie pomieszczeń biurowych

Co warto wiedzieć o ozonowaniu biura?

Czas procesu ozonowania uzależniony jest od kubatury pomieszczeń, w których jest przeprowadzany, ponieważ ona wpływa na czas osiągnięcia wymaganego stężenia ozonu w powietrzu. Każdorazowo wyliczamy to indywidualnie. Ozonowanie w biurach można przeprowadzać partiami, jedno po drugim. Po kilku godzinach ludzie mogą kontynuować swą pracę w bezpiecznych warunkach. Przed przystąpieniem do ozonowania należy zabezpieczyć sprzęt elektroniczny, usunąć rośliny i ewentualne zwierzęta. W trakcie ozonowania ludzie nie mają wstępu do ozonowanych pomieszczeń. Około dwie godziny po zakończeniu dezynfekcji, można bezpiecznie powrócić do pracy. Ewentualny zapach utrzymujący się jeszcze przez jakiś czas w powietrzu nie jest szkodliwy, jest wynikiem rozpadu szkodliwych cząsteczek.

Nowa rzeczywistość w biurach

Niektóre firmy próbują odnaleźć się w tej, nowej rzeczywistości i mimo ryzyka muszą “trwać na posterunku”. Ludzie chodzący w tym czasie do pracy, codziennie są narażeni na zetknięcie się z groźnym patogenem.

Ozonowanie hal produkcyjnych, magazynowych, ciągów komunikacyjnych.

O ile ozonowanie niewielkich pomieszczeń nie przysparza większych problemów, tak większe przestrzenie wymagają indywidualnego podejścia do tematu. By proces odkażania był skuteczny należy zadbać o uszczelnienie pomieszczeń. W tym celu większe hale warto podzielić na poszczególne sektory i przeprowadzać ozonowanie kolejno w każdym z nich osobno.

Czy warto zamówić usługę ozonowania w firmie?

Ozonowanie to szybki i skuteczny sposób na utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa w firmie. W warunkach rozprzestrzeniającej się epidemii COVID-19, szczególne znaczenie ma odkażanie przestrzeni, w której istnieje ryzyko osadzenia się patogenu. Zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom, to działanie na korzyść firmy, dbałość o jej niezakłócone funkcjonowanie oraz podnoszenie morale współpracowników.

Ozonowanie bezpieczne dla pracowników